گزیده اخبار

روزشنبه7بهمن۹۶جمعی از کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی  تهران و حومه در اعتراض به وضعیت نامعلوم پروژه‌های مسکونی سپیدار 2 و3 مقابل ساختمان  شهرداری تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز شنبه ۷بهمن۹۶ کارگران پیمانکاری شرکت مخابرات مشهد بابت کسر جریمه از دستمزدشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در اندیمشک از ساعت ۸ صبح روز شنبه۷بهمن۹۶ کارگران راه‌آهن «زاگرس» در برابر ساختمان این شرکت تجمع اعتراضی برگزار کردند.
آنان در اعتراض به پرداخت نشدن ۳ تا ۴ماه حقوق عقب‌افتاده بیمه و نداشتن امنیت شغلی تجمع کردند.

روزشنبه ۷بهمن۹۶  کارگران شرکت راه‌آهن «تراورس» حوزه زنجان در اعتراض به عدم دریافت حقوق تجمع اعتراضی برگزارکردند.

روز شنبه ۷بهمن۹۶ کارگران «کاشی نیلو» در اصفهان مقابل اداره تعاون شهرستان نجف آباد نسبت به خصوصی سازی و بلاتکلیفی بمدت سه سال کارگران، تجمع اعتراضی برگزارکردند.

روز شنبه7 بهمن۹۶ سومین هفته از تجمع کارگران کارخانه«کیان کُرد»ملایر در اعتراض به عدم پرداخت حقوقهای خود برگزار شد.
یادآوری میشود : کارگران کارخانه«کیان کُرد» طی دوهفته اخیر چندمین باراست که در مقابل ساختمان تجمع برگزارکرده اند ولی کسی پاسخگونیست

روز چهار‌شنبه۴بهمن‌ماه۹۶ جمعی از مردم شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در اعتراض به وضعیت آبرسانی در این شهرستان مقابل فرمانداری رژیم در این شهر دست به تجمع زدند.
معترضین دستنوشته‌هایی را در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود:« به داد مردم زلزله‌زده و تشنه .. برسید» و «تشنگان دشت ذهاب»

روز چهارشنبه ۴ بهمن، اعتصاب کارگران شرکت تراورس اسلامشهر از ساعت ۸ صبح شروع شد. کارگران تراورس دست به اعتصاب سراسری در شهرهای مختلف زده اند.

روز چهارشنبه ۴بهمن۹۶  معلمان یزد برای سومین روز متوالی در مقابل ساختمان دادگستری رژیم در این شهر؛ دست به تجمع و اعتراض زدند.

روز چهارشنبه ۴بهمن۹۶ کارکنان گروه فولاد ارومیه بعلت معوقات یک ساله خود در مقابل استانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.